Wręczenie uchwały o powołaniu dla dyrektor DPS Kochłowy

Na 236 posiedzeniu Zarządu Powiatu przekazano Ewelinie Pieprzce uchwałę w sprawie zatrudnienia dyrektora DPS w Kochłowach. Dokument wręczył przewodniczący Zarządu Powiatu Lech Janicki; nowej dyrektor gratulacje złożyli członkowie Zarządu Powiatu: Zofia Witkowska, Marianna Powązka, Stefan Hebisz i Adam Mickiewicz, a także sekretarz powiatu Ireneusz Jeziorny i skarbniczka powiatu Urszula Mikołajczyk-Machoł.

Przypomnijmy, kandydatura Eweliny Pieprzki zyskała aprobatę komisji rekrutacyjnej oraz pozytywną opinię dyrektor PCPR a konkurs na stanowisko dyrektora DPS Kochłowy rozpisano w związku z odejściem dyrektor Anety Małolepszej, która została dyrektorem Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Ostrzeszowie. Dyrektor Ewelina Pieprzka obejmie swoje stanowisko 1 listopada.