AktualnościWszystkie

WOŚP w powiecie ostrzeszowskim!

28 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już za nami! Pragniemy pogratulować wszystkim, którzy wsparli tegoroczny WOŚP, w szczególności  organizatorom lokalnych sztabów którzy poświęcili mnóstwo swojego czasu na zorganizowanie Finału w swoich miejscowościach, niestrudzonym wolontariuszom którzy dzielnie zbierali datki do puszek, sponsorom i partnerom oraz wszystkim darczyńcom, którzy przyczynili się do tak niesamowitego wyniku zbiórki na terenie powiatu ostrzeszowskiego!

Po raz kolejny pokazali Państwo swój profesjonalizm, ale również wielkie serce i chęć niesienia pomocy innym. Wielkie uznanie dla wszystkich osób pracujących w sztabach na terenie powiatu ostrzeszowskiego! To dzięki Wam Finał cieszył się tak dużym zainteresowaniem mieszkańców czego dowodem są zebrane kwoty przez sztaby. To był naprawdę wyjątkowy i magiczny dzień. Jesteście Państwo wielcy!!!

Dzięki dobrym sercom i hojności mieszkańców naszego powiatu podczas tegorocznego Finału WOŚP już teraz wiadomo, że rekord z ubiegłego roku zostanie pobity.  W sztabach nadal trwa liczenie pieniędzy ale do tej pory udało się zebrać:

– Czajków – 13 200 zł

– Doruchów 14 250 zł

– Grabów nad Prosną – 34 828 zł

– Kobyla Góra – 100 000 zł

– Kraszewice – 19 000 zł

– Ostrzeszów – 85 791 zł

Daje to wstępną kwotę: 267 069 zł

Pieniądze z tegorocznej zbiorki jak wiemy,  zostaną przekazane na  wsparcie dziecięcej medycyny zabiegowej!

Pokaż więcej

Powiązany artykuł

Back to top button
Skip to content