AktualnościWszystkie

WODR szuka reprezentacji KGW na Krajowe Dni Pola

Wielkopolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Poznaniu (WODR) realizuje operację Lokalnie i tradycyjnie z Kołami Gospodyń Wiejskich, w związku z czym poszukuje chętnych KGW z województwa wielkopolskiego, które 3 lub 4 czerwca zechcą zaprezentować się podczas IV Krajowych Dni Pola Sielinko 2023, XXIX Wielkopolskie Targi Rolnicze, IV Regionalna Wystawa Zwierząt Hodowlanych.

Wielkopolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego oferuje bezpłatną powierzchnię dla KGW pod namiot 3mx3m oraz 1 000 zł brutto na przygotowanie tradycyjnego wielkopolskiego lokalnego produktu żywnościowego (wybór produktu po zgłoszeniu KGW). Produkt powinien być przygotowany w formie degustacyjnej dla odwiedzających Dni Pola. Koło Gospodyń Wiejskich przyjeżdża do Sielinka w wybranym dniu na własny koszt, z własnym namiotem, wyposażeniem, jednorazowymi naczyniami i dekoracją.

Z uwagi na ograniczoną liczbę KGW, które mogą wziąć udział w projekcie decyduje kolejność zgłoszeń. Zgłoszenia przyjmuje Dział Rozwoju Obszarów Wiejskich (ROW) WODR w Poznaniu, tel. 61 863 04 18, e-mail: wrow@wodr.poznan.pl do 26 maja, do godz. 12.00.  W zgłoszeniu należy podać pełną nazwę KGW, nr telefonu i adres e-mail do kontaktu. Dział ROW udziela również szczegółowych informacji o operacji Lokalnie i tradycyjnie z Kołami Gospodyń Wiejskich.

Pokaż więcej

Powiązany artykuł

Back to top button
Skip to content