AktualnościWszystkie

Wiosenne  wczasy w Niechorzu

Zarząd Oddziału Rejonowego PZERiI w Ostrzeszowie w dniach 27 maja do 6 czerwca zorganizował dla swoich członków wiosenne wczasy w Niechorzu. Z pobytu nad polskim morzem skorzystało 40 osób.

Prezentujemy relację z pobytu w Niechorzu prezes ZOR PZERiI Wiktorii Mak:

Podobnie jak w poprzednich latach  byliśmy w zaprzyjaźnionym, gościnnym Ośrodku Wczasowym Poręba, którego hasło brzmi: „Jesz kiedy chcesz, co chcesz i ile chcesz”. Korzystalismy z przytulnych  dwuosobowych pokoji z balkonami.

W czasie pobytu nad morzem zwiedzaliśmy latarnię morską, motylarnię i Park Miniatur w  Niechorzu,  ruiny kościoła na klifie w Trzęsaczu, platformę widokową w Rewalu. W ramach aktywnego spędzania czasu odbywaliśmy ranne spacery nordic walking do Pogorzelicy, a wieczorami podziwialismy zachody słońca nad morzem. Dalsze wyjazdy odbywaliśmy korzystając z Nadmorskiej Kolejki Wąskotorowej. Przez cały czas naszego pobytu dopisała nam piękna sloneczna aura. Dużo korzystaliśmy z kąpieli słonecznych na leżakach przy naszym ośrodku oraz na czystej, urokliwej plaży, a co odważniejsi spacerowali po wodzie. W ciagu pobytu w Porębie właścieiel ośrodka  zorganizował dla nas dwie uroczyste kolacje połączone z tańcami, w których wzięła udział także przebywająca w ośrodku grupa emerytów – wczasowiczów z województwa łódzkiego. Zawiązały się nowe znajomości i przyjaźnie. Dziesięć dni nad morzem szybko minęło. Do domu wróciliśmy opaleni i wypoczęci, pełni sił i pomysłów na organizację nowych wyjazdów na wczasy i wycieczki.

(fot. ZOR ZERiI)

Kolejne wyjazdy, na które ZOR zaprasza wszystkich chętnych – już 27 sierpnia (11-dniowe wczasy w Rewalu) i w październiku (wycieczka w Bieszczady).

Pokaż więcej

Powiązany artykuł

Sprawdź również
Close
Back to top button
Skip to content