AktualnościWszystkie

Uwaga konkurs!

Ruszył konkurs „Działania godne uwagi”! Centrum Promocji i Rozwoju Inicjatyw Obywatelskich PISOP  zachęca do pochwalenia się swoimi inicjatywami i działaniami społecznymi!
Inicjatywy można zgłaszać w następujących kategoriach: społeczeństwo, kultura, sport, edukacja, rozwój, przedsiębiorczość, zdrowie i ekologia.
Kapituła wyłoni po dwie najciekawsze inicjatywy z każdego z subregionów. Z kolei internauci w głosowaniu na Facebooku wybiorą najciekawsze ich zdaniem inicjatywy Poznania oraz Wielkopolski.
Zwycięskie inicjatywy otrzymają statuetką oraz zostaną zaprezentowane w specjalnie przygotowanej publikacji pt. „Działania godne uwagi”, która będzie rozpowszechniana wśród jednostek samorządu terytorialnego oraz podmiotów ekonomii społecznej z Wielkopolski. Zwycięzcy będą mieli również możliwość promocji swoich działań w wybranych mediach.
Zgłoszenia do udziału w konkursie można nadsyłać do 23 października na specjalnym formularzu dostępnym na stronie: http://ekonomiaspoleczna.pisop.pl/konkurs-dzialania-godne-uwagi-czas-start/ na adres: konkurs@pisop.org.pl. Więcej informacji znajduje się na stronie: www.ekonomiaspoleczna.pisop.pl .

Pokaż więcej

Powiązany artykuł

Sprawdź również
Close
Back to top button
Skip to content