AktualnościWszystkie

Umowy z PFRON podpisane!

25 lipca w Poznaniu nastąpiło uroczyste podpisanie umów w ramach „Programu Wyrównywania Różnic Między Regionami III”. W sumie podpisane zostały porozumienia na realizację 46 inicjatyw na łączną kwotę blisko 3,8 mln zł. Środki przekazane zostaną z Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych do powiatów i miast województwa wielkopolskiego, pozwolą one między innymi zwiększyć dostęp do rehabilitacji zawodowej i społecznej.

W imieniu powiatu  starosta ostrzeszowski Lech Janicki oraz członek zarządu Stefan Hebisz podpisali umowę z prezes zarządu PRFON Marleną Maląg; środki przekazane w ramach podpisanej umowy są przeznaczone na zakup samochodów do przewozu osób niepełnosprawnych dla domów pomocy społecznej z powiatu ostrzeszowskiego; będą to dziewięcioosobowe samochody z podjazdem dla wózków inwalidzkich.

Starosta ostrzeszowski korzystając z okazji spotkania wręczył prezes zarządu Marlenie Maląg pamiątkowy medal z okazji 20-lecia powiatu ostrzeszowskiego  oraz 15-lecia wejścia Polski do Unii Europejskiej.

Pokaż więcej

Powiązany artykuł

Sprawdź również
Close
Back to top button
Skip to content