Umowa na przebudowę drogi powiatowej w Doruchowie podpisana!

26 lipca w gabinecie starosty ostrzeszowskiego podpisano umowę z wykonawcą wyłonionym w przetargu nieograniczonym dotyczącym przebudowy drogi powiatowej nr 5576P Ostrzeszów- Doruchów III etap ul. Ostrzeszowska.

Inwestycja będzie realizowana przez Przedsiębiorstwo Robót Drogowo-Mostowych S.A z Ostrzeszowa, umowę w imieniu Zarządu podpisali: starosta ostrzeszowski Lech Janicki i wicestarosta Zofia Witkowska, wykonawcę reprezentowali  Andrzej Krowicki – prezes zarządu oraz wiceprezes Wiesław Boguś.

Przebudowa drogi powiatowej w Doruchowie na ul. Ostrzeszowskiej to ostatni etap inwestycji, w której partycypuje w kosztach gmina Doruchów. Koszt inwestycji to 586 072,49 zł brutto w tym 150 000 zł dofinasowania z gminy Doruchów. Powiat ostrzeszowski na inwestycję przeznacza 436 072,49 zł. Przebudowa będzie dotyczyć m.in. poszerzenia drogi, budowy chodnika oraz wypustów kanalizacji deszczowej. Zgodnie z umową wykonawca powinien zakończyć prace do końca września.