Uczestnicy programu „Rehabilitacja 25 plus” w starostwie powiatowym

Mili goście odwiedzili Starostwo Powiatowe w Ostrzeszowie – uczestnicy realizowanego przez Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Pilotażowego Programu „Rehabilitacja 25 plus” oraz klasa III c Szkoły Przysposabiającej do Pracy. Goście, pod opieką Małgorzaty Wichnowskiej, zwiedzili starostwo, obejrzeli między innymi  Biuro Rady Powiatu oraz salę sesyjną. Jednak głównym celem wizyty było wręczenie przedstawicielom samorządu powiatowego zaproszeń na spotkanie integracyjne „Spotkajmy się razem”. Wicestarosta Zofia Witkowska z radością przyjęła zaproszenie i obiecała, że stawi się 14 czerwca o godzinie 10:00 przed urzędem miasta, skąd kolorowy pochód wyruszy do Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego. Tam na uczestników spotkania czekać będą gry i zabawy sportowo-rekreacyjne, słodki poczęstunek, grill i zabawa taneczna.
Będzie to już III edycja imprezy „Spotkajmy się razem” organizowanej przez Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy.