AktualnościWszystkie

Tradycyjna baba wielkanocna w Zespole Szkół nr 2

Zbliżające się święta zainspirowały uczniów technikum żywienia i usług gastronomicznych Zespołu Szkół nr 2 w Ostrzeszowie do podjęcia rywalizacji online w konkursie TRADYCYJNA BABA WIELKANOCNA.
Konkurs polegał na przyrządzeniu i udekorowaniu babki według własnego pomysłu z uwzględnieniem staropolskich tradycji wielkanocnych. Wszystkie przygotowane prace wyróżniały się dużą pomysłowością, oryginalnością i niepowtarzalnym wyglądem – podkreśla Iwona Barczyńska, nauczyciel przedmiotów zawodowych i gastronomicznych.
Jury w składzie: Zofia Witkowska – wicestarosta ostrzeszowski, Ziemisław Szmaj – dyrektor ZSnr2 i Anna Łukasik – nauczyciel ZSnr 2 nie miało łatwego zadania. Spośród 25 prac konkursowych wyróżniło aż sześć:
• I miejsce – Weronika Jakubczyk (kl. I RZ)
• II miejsce – Faustyna Nawrot (kl. III RZ)
• III miejsce – Agnieszka Szmaj (kl. II RZ)
• Wyróżnienia: Klaudia Janicka (kl. I RZ), Wiktoria Perużyńska (kl. I RZ) i Tobiasz Polak (kl. II RZ)
Zwycięzcy otrzymali nagrody w postaci bonów wartości 100zł (I miejsce) i 50zł (II i III miejsce) do zrealizowania w sieci sklepów PSS.
Wszystkim uczestnikom dziękujemy za wspaniałe wypieki, a zwycięzcom gratulujemy. To dzięki Wam do naszych domów zawitała wiosenna i świąteczna atmosfera – podkreśla Iwona Barczyńska.

Pokaż więcej

Powiązany artykuł

Sprawdź również
Close
Back to top button
Skip to content