AktualnościWszystkie

Szanowni Mieszkańcy Powiatu Ostrzeszowskiego

Szanowni Mieszkańcy powiatu ostrzeszowskiego,
w związku ze zbliżającymi się świętami: Świętem Pracy, Dniem Flagi oraz Narodowym Świętem Trzeciego Maja, zwracamy się do Państwa z apelem o udekorowanie flagami państwowymi posesji, okien i balkonów. Niech biało-czerwone flagi powiewające przed naszymi domami podkreślają poczucie wspólnoty oraz dają wyraz uczuciom patriotycznym.
Z powodu pandemii oficjalne uroczystości z okazji tych świąt nie odbędą się, dlatego zachęcamy do indywidualnego ich celebrowania.
Samorząd powiatowy wraz z samorządem miasta i gminy Ostrzeszów oraz parlamentarzystami naszego okręgu zamierza uczcić te ważne daty biorąc udział w specjalnej mszy organizowanej przez miasto i gminę Ostrzeszów, która odbędzie 3 maja o  godzinie 11:00 w kościele farnym w Ostrzeszowie. Z racji okoliczności, w jakich się znajdujemy, w nabożeństwie może wziąć udział ograniczona liczba osób, jednak parafia farna będzie prowadzić transmisję na żywo tego wydarzenia. Mszę poprowadzi proboszcz parafii pw. Najświętszej Maryi Panny ks. prałat Leszek Szkopek.

Starosta Ostrzeszowski Lech Janicki
Przewodniczący Rady Powiatu Tomasz Maciejewski
Wicestarosta Ostrzeszowski Zofia Witkowska

Pokaż więcej

Powiązany artykuł

Sprawdź również
Close
Back to top button
Skip to content