AktualnościWszystkie

Święto rodzin zastępczych

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie zaprosiło działające w naszym powiecie zawodowe rodziny zastępcze oraz rodzinne domy dziecka na spotkanie integracyjne z okazji Dnia Rodzicielstwa Zastępczego. 4 rodziny z 19 dziećmi wzięły udział w uroczystym obiedzie zorganizowanym 12 lipca w restauracji Zacisze w Ostrzeszowie. Były podziękowania, gratulacje, kwiaty, słodkości dla dzieci, i wiele ciepłych słów ze strony wicestarosty Zofii Witkowskiej i dyrektor PCPR Bożeny Powązki.

Z okazji Dnia Rodzicielstwa Zastępczego składamy najserdeczniejsze życzenia i dziękujemy za trud włożony w wychowanie dzieci.
Życzymy Państwu  wytrwałości, satysfakcji i zadowolenia z pełnionej roli. Wyrażamy podziw za pracę nad stworzeniem dla dzieci bezpiecznego domu oraz ciepła rodzinnego – czytamy w okolicznościowych listach, jakie przygotowano dla rodziców zastępczych.

W organizację uroczystości z okazji Dnia Rodzicielstwa Zastępczego, jak co roku włączyła się Fundacja Królowej św. Jadwigi.

Wszystkim rodzinom zastępczym życzymy szczęścia i radości z bycia razem oraz wszelkiej pomyślności. Rodzicom i opiekunom życzymy sił, cierpliwości i wytrwałości oraz wszelkiego dobra płynącego z ofiarowanej troski i miłości.

Wszystkie osoby, które rozważają możliwość podjęcia się funkcji opiekuna zastępczego zachęcamy, żeby dołączyły do grona rodzin zastępczych i spełnili marzenia dzieci o domu i rodzinie. Wszelkich informacji na ten temat udziela profesjonalna kadra Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie – Działu Pomocy Dziecku i Rodzinie i Zespołu ds. Pieczy Zastępczej – nr tel.: tel. 62 732 07 87, 519 332 758, e-mail: piecza.zastepcza@pcprostrzeszow.pl, biuro nr 23 (I piętro) gmachu PCPR przy ul Zamkowej 17 w Ostrzeszowie.

Pokaż więcej

Powiązany artykuł

Sprawdź również
Close
Back to top button
Skip to content