SportWszystkie

Sukces siatkarzy z Ostrzeszowa

W niedzielę, 21 czerwca, w Środzie Wielkopolskiej odbyły się finały XXVIII Letniej Wielkopolskiej Spartakiady LZS w siatkówce plażowej. Zawodnicy reprezentujący powiat ostrzeszowski zajęli 1 miejsce! Pokonując wszystkie drużyny z Wielkopolski, drugi rok z rzędu stali się Mistrzami Wielkopolski Spartakiady LZS.

Drużyna pod kierownictwem Dawida Zadki przystąpi do kolejnego etapu rozgrywek na przełomie lipca i sierpnia.

Zwycięska drużyna: Szymon Kubiak, Jan Masłowski, Sebastian Krawczyk, Michał Reif.

W imieniu władz samorządowych powiatu oraz Zarządu Powiatowego Zrzeszenia LZS Serdecznie gratulujemy!

Pokaż więcej

Powiązany artykuł

Back to top button
Skip to content