WszystkieZapowiedzi wydarzeń

Stary Ostrzeszów na pocztówkach i fotografiach – finisaż wystawy

Stowarzyszenie Regionalny Ośrodek Dokumentacji WIEŻA 1916 zaprasza 16 października o godz. 16 do Muzeum Regionalnego w Ostrzeszowie (Rynek 19) na finisaż wystawy „Stary Ostrzeszów na pocztówkach i fotografiach”. W programie finisażu znajdzie się promocja katalogu, pokaz multimedialny starych pocztówek i zdjęć oraz dyskusję.

Zarówno publikacja, jak i wystawa „Stary Ostrzeszów na pocztówkach i fotografiach” ze względu na ograniczone możliwości wydawnicze zawierają tylko wybrane archiwalne pocztówki i zdjęcia ze zbiorów zgromadzonych w Muzeum Regionalnym w Ostrzeszowie i kolekcjach prywatnych, więcej będzie można zobaczyć na pokazie multimedialnym.

Wydawca wystawy i katalogu: Stowarzyszenie Regionalny Ośrodek Dokumentacji WIEŻA 1916

Redakcja: Grzegorz Kosmala, Stanisław Kulawiak, Wiesław Przybyła

Ilustracje: Muzeum Regionalne w Ostrzeszowie, Oficyna Wydawnicza Kulawiak, Studio 6×6, portal Dzieje Ostrzeszowa oraz Marek Makieła, Jan Taylor, Dariusz Wrzalski

Opracowanie graficzne i skład DTP: Stanisław Kulawiak. Druk: ANC

Ostrzeszów 2022

Zadanie publiczne „Stary Ostrzeszów na pocztówkach i fotografiach” jest współfinansowane ze środków miasta i gminy Ostrzeszów.

Sprawdź również