WszystkieZapowiedzi wydarzeń

Stanisław Kulawiak. Okolice autentyzmu. Pomiędzy prawdą a rzeczywistością

8 października odbędą się wernisaże wystaw ostrzeszowskiego fotografika Stanisława Kulawiaka pod wspólnym tytułem Okolice autentyzmu. Pomiędzy prawdą a rzeczywistością.  W Muzeum Regionalnym im. W. Golusa o godzinie 15.00 zostanie otwarta wystawa: Portfolio ostrzeszowskie i Pejzaże prawie symetryczne, a o godzinie 16.00 w Galerii w Ramach Piętra Ostrzeszowskiego Centrum Kultury wystawa: Uśmiech na niedzielę i Na peryferiach PRL.

Wystawę będzie można oglądać do końca listopada.

Na godzinę 16.30 organizatorzy – Stowarzyszenie Regionalny Ośrodek Dokumentacji WIEŻA 1916 oraz Ostrzeszowskie Centrum Kultury – zapraszają do dyskusji o autentyzmie w fotografii dokumentalnej pt. „Pomiędzy prawdą a rzeczywistością” z udziałem Wiesława Przybyły, Adama Soboty i Krzysztofa Szymoniaka (sala klubowa OCK).

Poniżej więcej informacji na ten temat: