AktualnościWszystkie

Środki na podjęcie działalności gospodarczej

21 lutego w Powiatowym Urzędzie Pracy w Ostrzeszowie ruszają nabory wniosków o przyznanie środków na podjęcie działalności dla osób do 30 roku życia oraz dla osób w wieku powyżej 30 lat. W obu przypadkach maksymalna kwota dofinansowania wynosi 16 tysięcy złotych. Nabory potrwają do 4 marca.

Nabór wniosków  o przyznanie jednorazowo  środków na podjęcie działalności gospodarczej  w ramach projektu pn. „Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie ostrzeszowskim (V)” współfinansowany z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Osi priorytetowej 1 Osoby młode na rynku pracy, Działania 1.1 Wsparcie osób młodych pozostających bez pracy na regionalnym rynku pracy, Poddziałania 1.1.1 Wsparcie udzielane z Europejskiego Funduszu Społecznego, Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020:

https://ostrzeszow.praca.gov.pl/-/17292390-nabor-wnioskow-o-przyznanie-srodkow-na-podjecie-dzialalnosci-gospodarczej-power-v-

Nabór wniosków o przyznanie jednorazowo  środków na podjęcie działalności gospodarczej  w ramach projektu pn. „Aktywizacja zawodowa osób  bezrobotnych i poszukujących pracy w powiecie ostrzeszowskim (V)” współfinansowany z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Osi priorytetowej 6 Rynek Pracy, Działania 6.1 Aktywizacja zawodowa osób bezrobotnych i poszukujących pracy – projekty pozakonkursowe realizowane przez PSZ Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego:

https://ostrzeszow.praca.gov.pl/-/17292836-nabor-wnioskow-o-przyznanie-srodkow-na-podjecie-dzialalnosci-gospodarczej-wrpo-v-

Pokaż więcej

Powiązany artykuł

Back to top button
Skip to content