Spotkanie lekarzy OCZ i POZ

11 października w Starostwie Powiatowym odbędzie się spotkanie lekarzy Ostrzeszowskiego Centrum Zdrowia oraz lekarzy Podstawowej Opieki Zdrowotnej z terenu powiatu ostrzeszowskiego. Prezes Ostrzeszowskiego Centrum Zdrowia Magdalena Puziewicz-Karpiak pragnie przedstawić nowy zespół kierowników oddziałów ostrzeszowskiego szpitala.
Celem  spotkania będzie poznanie potrzeb i oczekiwań Lekarzy  POZ odnośnie współpracy  z zespołami szpitala. Dzięki temu możliwe będzie stworzenie platformy wymiany pomysłów, inicjatyw oraz każdej aktywności służącej budowaniu długofalowej relacji pomiędzy POZ i OCZ. Liczymy, że nasza współpraca będzie miała odzwierciedlenie w podnoszeniu jakości opieki nad mieszkańcami powiatu ostrzeszowskiego – podkreśla prezes OCZ.