WszystkieZapowiedzi wydarzeń

Spotkania autorskie i finisaże

Jeśli sytuacja epidemiologiczna  na to pozwoli, Ostrzeszowskie Centrum Kultury 25 października zaprosi na wielkie święto ostrzeszowskich fotografów – spotkania autorskie i finisaże wystaw Bartłomieja Szmaja i Bartłomieja Busza.
O godzinie 15:00 w Muzeum Regionalnym w Ostrzeszowie o swojej wystawie „Transformacje” oraz o „Akademii Przyszłości”, która pomaga dzieciom w budowaniu poczucia własnej wartości, odzyskiwaniu wiary w siebie, pokonywaniu blokad i walce o swoje marzenia opowie Bartłomiej Szmaj.
O godzinie 17:30 w Galerii Ostrzeszowskiego Centrum Kultury spotkamy Bartłomieja Busza – laureata tegorocznej edycji Grand Press Photo,  najbardziej prestiżowej nagrody fotograficznej w naszym kraju. W konkursie doceniono i uhonorowano zestaw zdjęć poświęconych  Sashy Boole – Ukraińcowi grającemu amerykańskie folk country i jego niezwykłej trasie koncertowej.
Ze względów organizacyjnych OCK prosi o telefoniczne potwierdzenie obecności w finisażach, w Muzeum – tel. 62 730 20 42 oraz w Ostrzeszowskim Centrum Kultury tel.62 730 25 76.

Pokaż więcej

Powiązany artykuł

Back to top button
Skip to content