AktualnościWszystkie

Spotkali się lekarze POZ i OCZ

Współpraca lekarzy Podstawowej Opieki Zdrowotnej oraz kierowników oddziałów szpitalnych Ostrzeszowskiego Centrum Zdrowia była tematem kolejnego już spotkania pod patronatem starosty ostrzeszowskiego, które odbyło się 7 września w Sali Sesyjnej w Starostwie Powiatowym.
W spotkaniu brali udział kierownicy poszczególnych oddziałów szpitalnych na czele z Członkiem Zarządu OCZ- Zbigniewem Kluczkowskim oraz Dyrektorem ds. medycznych- Jarosławem Iwaszkiewiczem. Ze strony POZ-ów, uczestniczyli przedstawiciele przychodni: Pasmed Przychodnia Specjalistyczna w Mąkoszycach i przychodni Podstawowej Opieki Zdrowotnej Ars-Medica w Ostrzeszowie. Na spotkaniu również obecni byli: starosta ostrzeszowski Lech Janicki wraz z wicestarostą Zofią Witkowską.
W rozmowach wymieniano uwagi, spostrzeżenia i propozycje, wszystko po to, by poznać wzajemne potrzeby i oczekiwania oraz wypracować jak najlepszy model współdziałania. Wyjaśniono też wiele wątpliwości. Zaproponowano cykliczne konferencje, by wymieniać się bieżącymi informacjami oraz uwagami.

Pokaż więcej

Powiązany artykuł

Sprawdź również
Close
Back to top button
Skip to content