AktualnościWszystkie

Spotkajmy się

Około 200 uczestników imprezy integracyjnej „Spotkajmy się razem” przeszło dziś w barwnym korowodzie ulicami miasta do Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego, gdzie czekały na nich gry i zabawy, zabawa taneczna i wspólna biesiada. W korowodzie znaleźli się także przedstawiciele samorządu powiatu powiatowego, który jest organem prowadzącym Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy – starosta Lech Janicki i wicestarosta Zofia Witkowska, a także przedstawicielki Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie.

Na zaproszenie Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego, który jest organizatorem corocznego spotkania odpowiedziały Warsztaty Terapii Zajęciowej, Dzienne Domy Pomocy Społecznej, a także Przedszkole Słoneczny Zakątek i Szkoła Podstawowa w Szklarce Przygodzickiej. Młodzież ze Szkoły podstawowej nr 2 w Ostrzeszowie przygotowała specjalną część artystyczną.

Główne organizatorki spotkania – Małgorzata Wichnowska i Hanna Szkopek – przekazują serdeczne podziękowania fundacji Nos Duo, piekarni Aleksandra w Ostrzeszowie oraz Starostwu Powiatowemu w Ostrzeszowie.

Przy okazji uczestnicy spotkania mieli możliwość obejrzenia wystawy Instytutu Pamięci Powstanie Wielkopolskie 1918-1919, która mieści się wholu Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego.

Pokaż więcej

Powiązany artykuł

Sprawdź również
Close
Back to top button
Skip to content