SportWszystkie

Sportowcy, trenerzy i działacze powiatu ostrzeszowskiego na mityngu lekkoatletycznym Orlen Cup Łódź 2023

4 lutego grupa 52 sportowców, trenerów i działaczy z powiatu ostrzeszowskiego miała okazję obejrzeć na żywo mityng lekkoatletyczny z udziałem najlepszych polskich lekkoatletów i reprezentacji z innych państw. Zawodnicy startowali w następujących konkurencjach: biegi na 60 m, 60 m ppł., skok wzwyż, skok o tyczce i pchnięcie kulą.

Wyjazd zorganizowano z inicjatywy koordynatora Powiatowego Szkolnego Związku Sportowego Alojzego Kabata, który pozyskał bilety wstępu na mityng od senatora Wojciecha Ziemniaka. Współorganizatorem wyjazdu było Powiatowe Zrzeszenie LZS w Ostrzeszowie, które sfinansowało koszty przejazdu. Wyjazd był formą podziękowania zawodnikom za reprezentowanie powiatu we współzawodnictwie sportowym o Puchar Marszałka Województwa Wielkopolskiego i Powiatowego Szkolnego Związku Sportowego w Ostrzeszowie.