AktualnościSportWszystkieZapowiedzi wydarzeń

Ruszają lekkoatletyczne czwartki

Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego, Wielkopolskie i Powiatowe Zrzeszenie LZS w Ostrzeszowie, Szkolny Związek Sportowy w Ostrzeszowie i Ludowy Klub Sportowy Orkan Ostrzeszów zapraszają na Wielkopolskie Czwartki Lekkoatletyczne dla szkół podstawowych z powiatu ostrzeszowskiego.

Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego, Wielkopolskie i Powiatowe Zrzeszenie LZS w Ostrzeszowie, Szkolny Związek Sportowy w Ostrzeszowie i Ludowy Klub Sportowy Orkan Ostrzeszów zapraszają na Wielkopolskie Czwartki Lekkoatletyczne dla szkół podstawowych z powiatu ostrzeszowskiego. Pierwsze spotkanie już 27 września o godz. 9:15 na Stadionie Sportowym im. J. Kusocińskiego w Ostrzeszowie.
O szczegółach zawodów przeczytać można tutaj:Zaproszenie na lekkoatletyczne czwartki
Kontakt w sprawie zawodów: kierownik Alojzy Kabat, tel. 601 437 735, Edmund Tetlak, tel. 887 761 009, Jacek Pomykała, tel. 62 732 00 75, e-mail: oswiata@powiatostrzeszowski.pl
Zawody są finansowane przez Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego i Starostwo Powiatowe w Ostrzeszowie przy udziale PZLZS w Ostrzeszowie.

Pokaż więcej

Powiązany artykuł

Sprawdź również
Close
Back to top button
Skip to content