Rozdysponowano dotacje na wspieranie i upowszechnianie kultury fizycznej i sportu

Zarząd Powiatu w Ostrzeszowie na swoim ostatnim posiedzeniu podjął uchwałę w sprawie przyznania dotacji z budżetu powiatu organizacjom pozarządowym prowadzącym działalność pożytku publicznego na realizację zdań w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej i sportu w 2022 roku.

Na organizację  imprez sportowych wynikających z kalendarza imprez Szkolnego Związku Sportowego Wielkopolska i powiatowego SZS, Powiatowy Szkolny Związek Sportowy otrzyma dotację w wysokości 65 tysięcy złotych.

Na organizację imprez i zawodów sportowych w ramach kalendarza imprez Wielkopolskiego Zrzeszenia LZS w Poznaniu oraz Powiatowego Zrzeszenia Ludowe Zespoły Sportowe w Ostrzeszowie, Powiatowe Zrzeszenie LZS otrzyma 54 tysiące złotych.

Na organizację 56 Crossu ostrzeszowskiego Stowarzyszenie Sportowe Crossy Ostrzeszowskie otrzyma 7 tysięcy złotych.

Szczegóły – w uchwale Zarządu Powiatu: