AktualnościWszystkie

Rekrutacja do szkół ponadpodstawowych – komunikat

W szkołach ponadpodstawowych  oraz po zalogowaniu na  stronie https://powiatostrzeszowski.edu.com.pl/kandydat/app/  są już dostępne listy osób zakwalifikowanych na poszczególne kierunki kształcenia oferowane przez powiat ostrzeszowski w szkołach średnich.

Osoby, które zakwalifikowały się na wybrany przez siebie kierunek kształcenia, prosimy o kontakt ze szkołą w celu potwierdzenia woli podjęcia nauki. Termin na potwierdzenie woli kształcenia na danym profilu mija ostatecznie 30 lipca 2021 roku o godzinie 15:00. Osoby, które nie dostały się na wybrany kierunek, również prosimy o kontakt,  gdyż lista zakwalifikowanych uczniów nie stanowi ostatecznej listy osób przyjętych do szkoły. Ostateczna lista osób przyjętych, które potwierdziły wolę przyjęcia do szkoły, będzie opublikowana 2 sierpnia o godzinie 14:00.

Od 3 sierpnia rozpocznie się rekrutacja uzupełniająca dla tych, którzy nie zostali zakwalifikowani w naborze elektronicznym na wybrany kierunek kształcenia. W szkołach mogą pojawić się jeszcze wolne miejsca na poszczególnych kierunkach, które będą obsadzane w rekrutacji uzupełniającej.

Przypominamy, że o zakwalifikowaniu na dany kierunek decydowała liczba uzyskanych w rekrutacji punktów, a o otwarciu poszczególnych kierunków czy profili – liczba kandydatów.

Pokaż więcej

Powiązany artykuł

Sprawdź również
Close
Back to top button
Skip to content