Rany, których nie widać. Czy to już trauma? Q&A

Zaprzyjaźnione szkoły ponadpodstawowe zaprosiło I Liceum Ogólnokształcące w Ostrzeszowie do udziału w panelu dyskusyjnym „Rany, których nie widać. Czy to już trauma? Q&A”, który odbył się 10 kwietnia w szkolnej auli.
Wśród prelegentów znaleźli się uczniowie, którzy chcieli podzielić się z innymi swoimi doświadczeniami i przemyśleniami, a także psycholog z Uniwersytetu SWPS we Wrocławiu Sławomir Prusakowski oraz Kamil Wawrzyniak, który opowiedział o traumie wojennej z perspektywy ratownika medycznego.
Panelowi przysłuchiwali się: starosta Lech Janicki, dyrektor PCPR Aneta Małolepsza, komendant powiatowy policji Andrzej Haraś oraz przedstawiciele zaprzyjaźnionych szkół, psychologowie i pedagodzy.
Panel dyskusyjny zorganizowało działające w I LO Koło Psychologiczne Dopamina.

Sprawdź również