AktualnościWszystkie

Publiczny transport zbiorowy w powiatowych przewozach pasażerskich – rozkłady jazdy, bilety miesięczne

Od 1  lipca  2021 r., czyli od dnia zaprzestania realizacji transportu publicznego na terenie powiatu ostrzeszowskiego przez firmę PKS sp. z o.o. z Ostrowa Wielkopolskiego, powiat ostrzeszowski podjął się roli organizatora publicznego transportu zbiorowego. Mając na celu  ponowne uruchomienie połączeń komunikacyjnych dla mieszkańców, dla których przewozy autobusowe są jedynym środkiem transportu publicznego, po konsultacjach z samorządami gminnymi, powiat nawiązał współpracę z firmą przewozową EUROMATPOL Sp. z o.o.

Prezentujemy rozkłady jazdy obowiązujące od 1 września 2021 roku oraz informację o biletach miesięcznych: