Przetarg na rozbudowę szpitala – budowę przychodni specjalistycznej ogłoszony

19 czerwca ogłoszono przetarg na poprawę dostępności usług medycznych dla mieszkańców powiatu ostrzeszowskiego z uwzględnieniem opieki senioralnej oraz osób niepełnosprawnych.

Zamówienie realizowane w formule zaprojektuj i wybuduj jest podzielone na dwa etapy,  których przedmiotem jest poszerzenie dostępności publicznych usług medycznych dla mieszkańców powiatu ostrzeszowskiego w zakresie infrastruktury specjalistycznej. W ramach tej inwestycji planowana jest rozbudowa z przebudową budynku OCZ o nowy trzykondygnacyjny budynek mieszczący poradnie specjalistyczne, pracownię badań endoskopowych, rtg,  rehabilitację i oddział chorób wewnętrznych oraz przebudowa istniejącej części II piętra szpitala.

Termin składania ofert drogą elektroniczną za pośrednictwem platformy zakupowej https://platformazakupowa.pl/transakcja/938329 upływa 04.07.2024 r. o godz. 8:30.

Zamówienie jest finansowane ze środków :

– Etap I finansowany jest z Rządowego Funduszu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych Nr Edycja6PGR/2023/4085/PolskiLad oraz wkładu własnego Powiatu Ostrzeszowskiego,

– Etap II finansowany jest z Rządowego Funduszu Polski Ład Nr Edycja8/2023/8231/PolskiLad oraz wkładu własnego Powiatu Ostrzeszowskiego.