Przebudowy w szkołach ponadpodstawowych – podpisano umowę

Dzisiaj podpisano umowę na przebudowę kotłowni w Zespole Szkół nr 1 z adaptacją na sale dydaktyczne kształcenia zawodowego oraz adaptację budynku D Zespołu Szkół nr 2 na cele pracowni programistycznej, w zakresie II części zamówienia, polegającej na adaptacji budynku D przy ul. Zamkowej 10 na cele pracowni programistycznej.
W ramach adaptacji, na istniejących powierzchniach planuje się wykonanie sali komputerowej z dwudziestoma stanowiskami komputerowymi oraz pomieszczeń higieniczno-sanitarnych i schodów zewnętrznych oraz infrastruktury technicznej.
Umowę podpisali: przewodniczący Zarządy Powiatu Lech Janicki, członek Zarządu Powiatu Adam Mickiewicz przy kontrasygnacie Skarbnika Powiatu Urszuli Mikołajczyk-Machoł oraz prezez Zarządu spółki KiK Hubert Koszarny.

Sprawdź również