Prezes ostrzeszowskich amazonek wyróżniona w konkursie Viva Wielkopolski Senior

W dniach 25-26 października na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbywała się kolejna edycja największych targów senioralnych w Polsce – VIVA Seniorzy! Pierwszego dnia targów podczas uroczystej gali rozstrzygnięto konkurs „Viva Wielkopolski Senior”. Wśród wyróżnionych znalazła się Maria Stajszczyk  – prezes stowarzyszenia Amazonki Ostrzeszowskie, kandydatka zgłoszona przez starostę ostrzeszowskiego. Maria Stajszczyk  otrzymała wyróżnienie „Viva! Wielkopolski Senior edycja 2019” za aktywną działalność na rzecz osób starszych w województwie wielkopolskim. Na uroczystej gali Marii Stajszczyk towarzyszyła Aneta Małolepsza z Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie. Organizatorem Konkursu jest województwo wielkopolskie, w imieniu którego działa Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Poznaniu. Celem Konkursu jest wyróżnienie ponadprzeciętnych postaw seniorów i promowanie zrealizowanych inicjatyw w roku 2018 w wielkopolskich społecznościach lokalnych.