AktualnościWszystkie

Praktyczne aspekty realizacji projektów unijnych w nowej perspektywie finansowej

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza przedsiębiorców wszystkich firm i branż chcących zaznajomić się z tematem projektów unijnych w nowej perspektywie finansowej, który będzie przedmiotem konferencji pt. Praktyczne aspekty realizacji projektów unijnych w nowej perspektywie finansowej. Konferencja odbędzie się 28 listopada 2023 r. o godzinie 9:00 na Wydziale Prawa i Administracji UAM, (Collegium luridicum Novum) – Poznań, al. Niepodległości 53.

Podczas wydarzenia, poruszone zostaną następujące tematy:

  • założenia prawne i praktyczne nowej perspektywy finansowej,
  • możliwości pozyskania dofinansowania w ramach perspektywy 2021–2027,
  • korekty finansowe oraz realizacja umowy w projekcie.

Udział w konferencji jest bezpłatny, decyduje kolejność zgłoszeń.

Rejestracji należy dokonać do 22.11.2023 r.

Ostateczny termin rejestracji na konferencję upływa 26.11.2023 r.

Program konferencji oraz zapisy:  https://wgpr.pl/konferencja-praktyczne-aspekty-realizacji-projektow-unijnych-w-nowej-perspektywie-finansowej/

***

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości jest państwową osobą prawną działającą w ramach Grupy PFR powołaną do zarządzania funduszami pochodzącymi z budżetu państwa i Unii Europejskiej przeznaczonymi na wspieranie małych i średnich przedsiębiorstw oraz rozwój zasobów ludzkich. Biuro Regionalne PARP w Poznaniu odpowiada między innymi za kontakty z przedsiębiorcami z terenu Polski Zachodniej, a zwłaszcza województw kujawsko-pomorskiego, lubuskiego, pomorskiego wielkopolskiego i zachodniopomorskiego.

Pokaż więcej

Powiązany artykuł

Sprawdź również
Close
Back to top button
Skip to content