SportWszystkie

Powiat ostrzeszowski wśród najlepszych

(fot. arch.)

Reprezentacja Powiatowego Zrzeszenia LZS w Ostrzeszowie zajęła czwarte miejsce w Mistrzostwach Województwa Wielkopolskiego szkół średnich LZS w biegach przełajowych „O Puchar Przewodniczącego RW ZLZS w Poznaniu”, jakie rozegrano 5 października w Żerkowie.
Nasz powiat reprezentował Zespół Szkół nr 1, który zdobywając 56 punktów zajął 2 miejsce i I Liceum Ogólnokształcące, które z 12 punktami zajęło miejsce 14(12 pkt.).
Najlepsze indywidualne wyniki uzyskali:
2 miejsce – Wojciech Kozłowski – ZS nr 1
3 miejsce – Fabian Świątek – I LO
3 miejsce – Hanna Sipurzyńska – ZS nr 1
4 miejsce – Szymon Bodura – ZS nr 1
4 miejsce – Paulina Rybczyńska – Kobyla Góra
5 miejsce – Klaudia Przysiewek –  ZS nr 1
6 miejsce – Monika Gilakowska – ZS nr 1
6 miejsce – Natalia Braun – ZS nr 1
8 miejsce – Dominik Janicki – LKS Orkan
10 miejsce – Aleksandra Miszczak – ZS nr 1
Starosta Ostrzeszowski i Rada Powiatowa Zrzeszenia Ludowe Zespoły Sportowe  w Ostrzeszowie dziękują dyrekcji oraz nauczycielom wychowania fizycznego Zespołu Szkół nr 1 w Ostrzeszowie  Annie Jędrzejewskiej i Kornelii Falczyńskiej oraz prezesowi LKS Orkan Markowi Nalepie za godne reprezentowanie naszego powiatu i uzyskanie bardzo dobrych wyników.