Tenisowy turniej partnerski

Wynikiem 6:3 powiat ostrzeszowski pokonał powiat miśnieński w deblowym turnieju partnerskim, jaki rozegrano 5 października w ośrodku rekreacyjno-wypoczynkowym Cegiełki w Szklarce Myślniewskiej. Puchar dla najlepszej zawodniczki wywalczyła Magdalena Mądra. Powiat ostrzeszowski reprezentowali: Magdalena Mądra, Wiesław Szkopek, Jarosław Adamski, Jerzy Przygoda, Grzegorz Cichoń, Mateusz Kempa i Waldemar Dziwiński, a powiat miśnieński tenisiści z klubu tenisowego Großenhain: Alex Böge, Patrik Fleischer, Michael Hähne, Mario Jahn,   Johanna Jacob, Stephan Jacob, Kerstin Wannrich, Frank Wannrich, Cornellia Schwibus, i Roland Schwibus.
Tenisistom kibicowali między innymi starosta miśnieński Arndt Steinbach oraz przewodniczący Stowarzyszenia Partnerstwa i Albrecht Hellfritzsch oraz burmistrz Miśni i wiceprzewodniczący Stowarzyszenia Partnerstwa Olaf Raschke. Ze strony gospodarzy tenisistów zagrzewał do walki starosta Lech Janicki i wicestarosta Zofia Witkowska.