„Podziel się sercem i domem”

Do końca czerwca w Ostrzeszowskim Centrum Kultury można oglądać pokonkursową wystawę prac  uczniów szkół podstawowych powiatu ostrzeszowskiego, promujących rodzicielstwo zastępcze. Serdecznie zapraszamy!

Przypomnijmy, do konkursu organizowanego przez Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Ostrzeszowie przystąpiło 33 uczniów z 4 szkół podstawowych z terenu powiatu ostrzeszowskiego: Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Rojowie, Szkoły Podstawowej w Doruchowie, Szkoły Podstawowej nr 2 w Ostrzeszowie oraz Szkoły Podstawowej w Kuźnicy Grabowskiej. Prace były już prezentowane w ostrzeszowskiej bibliotece publicznej, teraz można je podziwiać w galerii Na Piętrze w gmachu OCK.
Z najlepszych prac powstanie kalendarz na 2020 rok promujący ideę rodzicielstwa zastępczego.