AktualnościWszystkie

Podziękowania za zaangażowanie w rozwój edukacji zawodowej

Powiat ostrzeszowski otrzymał podziękowania za zaangażowanie w rozwój edukacji zawodowej w południowej Wielkopolsce – za wsparcie VI Nocy Zawodowców organizowanej przez Centrum Wsparcia Rzemiosła, Kształcenia Dualnego i Zawodowego w Kaliszu.

Przedsięwzięcie Noc Zawodowców – Hub Kompetencji było realizowane w całej Wielkopolsce. Dla uczniów klas 7 i 8 szkół podstawowych z powiatów: kaliskiego, pleszewskiego, jarocińskiego i ostrzeszowskiego przygotowano grę zespołową „Zawodowy express”, która odbywała się etapami w terminie 2–6 października. W ramach gry uczniowie zapoznawali się ze specyfiką pracy w zawodach w siedzibach lokalnych pracodawców oraz wykonywali zadania przygotowane na stoiskach wystawców w trakcie finału Nocy Zawodowców 2023 na Szkolnej Hali Sportowej Olimpia w Kaliszu.

Z zaproszenia do udziału w Nocy Zawodowców z terenu powiatu ostrzeszowskiego skorzystały 2 szkoły: Zespół Szkolno-Przedszkolny z oddziałami integracyjnymi w Rojowie oraz Szkoła Podstawowa im. UNICEF w Grabowie nad Prosną. Powiat ostrzeszowski ufundował bony upominkowe dla laureatów .

Pokaż więcej

Powiązany artykuł

Sprawdź również
Close
Back to top button
Skip to content