Podziękowania za 35 lat pracy

Tadeusz Lewek – kierownik administracyjno-gospodarczy Domu Pomocy Społecznej w Kobylej Górze odchodzi na emeryturę. 27 lutego cenionego pracownika pożegnali współpracownicy i dyrektorzy placówki: Barbara Paleska, Małgorzata Dłubak i Aneta Łuczak. Z podziękowaniami za 35 lat pracy w DPS, do Kobylej Góry udał się Starosta Ostrzeszowski Lech Janicki, który podkreśla nieoceniony wkład Tadeusza Lewka w rozwój placówki.

Dziękujemy za trud i poświęcenie z jakim przez wiele lat służyłeś społeczności Domu dbając o zaspokajanie potrzeb jego mieszkańców.  Twoja wiedza, kwalifikacje i umiejętności potwierdzone długoletnim doświadczeniem, w połączeniu z wytrwałością i zaangażowaniem, zapewniały pełną skuteczność podejmowanych przez Ciebie działań. Jesteśmy głęboko przekonani, że opuszczasz swoje stanowisko z poczuciem satysfakcji i spełnienia – czytamy w liście okolicznościowym podpisanym przez starostę Lecha Janickiego oraz wicestarostę Zofię Witkowską. Dziękując kierownikowi za jego pracę i zaangażowanie starosta życzył Tadeuszowi Lewkowi wszelkiej pomyślności i radości z każdego nadchodzącego dnia.