AktualnościWszystkie

Podsumowali kontrolę w ZS nr 2

Na ostatnim swoim posiedzeniu Komisja Rewizyjna Rady Powiatu omówiła i przyjęła protokół kontroli przeprowadzonej w Zespole Szkół nr 2.
Kontrola objęła całokształt funkcjonowania Zespołu Szkół nr 2 im. Przyjaźni Polsko-Norweskiej  w Ostrzeszowie. Zespół kontrolny komisji zapoznał się ze stanem zatrudnienia w szkole, liczbą uczniów oraz infrastrukturą placówki. Przedmiotem zainteresowania zespołu były projekty realizowane przez szkołę przy wsparciu funduszy Unii Europejskiej, a także przeprowadzone w szkole remonty. W posiedzeniu Komisji Rewizyjnej uczestniczył dyrektor Zespołu Szkół nr 2 Ziemisław Szmaj, który w swoim wystąpieniu poinformował komisję m.in. o planach szkoły – znajduje się wśród nich projekt zagospodarowania budynku D na ulicy Zamkowej na pracownię programistyczną, projekt realizacji wielofunkcyjnego boiska sportowego za salą gimnastyczną, poprawa nawierzchni dojazdu do stacji diagnostycznej i parkingu szkolnego, a także zainstalowanie paneli fotowoltaicznych.
Komisja Rewizyjna nie miała żadnych uwag do funkcjonowania Zespołu Szkół nr 2 im. Przyjaźni Polsko-Norweskiej  w Ostrzeszowie.

Pokaż więcej

Powiązany artykuł

Back to top button
Skip to content