Podpisano umowę na modernizację dróg

Dzisiaj podpisano umowę na wykonanie modernizacji nawierzchni na drogach powiatowych: nr 5614P Kraszów – Marcinki, nr 5676P Mechnice – Torzeniec i ulicy Hetmańskiej. Wykonawcą zadania będzie, wyłonione w drodze postępowania o udzielenie zamówienia publicznego w trybie podstawowym, Przedsiębiorstwo Robót Drogowo Mostowych SA w Ostrzeszowie. W imieniu powiatu dokument podpisał starosta Lech Janicki i wicestarosta Zofia Witkowska przy kontrasygnacie skarbniczki powiatu Urszuli Mikołajczyk-Machoł, a w imieniu wykonawcy – prezes PRDM Andrzej Krowicki i wiceprezes Wiesław Boguś. W spotkaniu uczestniczył inspektor nadzoru Paweł Grzesiek oraz kierownik Wydziału Zarządzania Drogami Powiatowymi Wiesław Dombek i insp. Małgorzata Domazer.

Zadanie kosztować będzie 1 998 944 zł, z czego 98% pochodzić będzie z rządowego programu Polski ład. PRDM ma na wykonanie robót 4 miesiące.