AktualnościWszystkie

Piknik na Dzikim Zachodzie

Uczestnicy Warsztatów Terapii Zajęciowej, Środowiskowych Domów Samopomocy oraz Domów Pomocy Społecznej z południowej Wielkopolski 16 września zjechali na Plac pod Dębem w Przedborowie na muzyczny piknik w stylu Dzikiego Zachodu. Wśród zaproszonych gości znaleźli się między innymi dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Ostrzeszowie Bożena Powązka, prezes fundacji Miłosierdzie Stanisław Bronz i kierownicy poszczególnych ośrodków wsparcia.
Uczestnicy pikniku przygotowali stylizacje rodem z Dzikiego Zachodu; jak podkreśla Joanna Sroczyńska z WTZ Ostrzeszów, stroje, dekoracje i muzyka stworzyły niepowtarzalny klimat i atmosferę. W programie pikniku znalazły się tańce przy muzyce country i konkursy z nagrodami. Organizatorzy zadbali także o smaczny posiłek.  Zimne napoje i przekąski były serwowane w saloonie. Uczestnicy zabawy mogli zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia w fotobudce z gadżetami  o tematyce westernu.
Organizatorem imprezy była Fundacja Inwalidów i Osób Niepełnosprawnych Miłosierdzie w Kaliszu oraz Warsztat Terapii Zajęciowej w Ostrzeszowie.

Pokaż więcej

Powiązany artykuł

Back to top button
Skip to content