AktualnościWszystkie

Partnerstwo dla projektu „Ratujemy z MDP”

Ochotnicza Straż Pożarna w Kaliszkowicach Kaliskich i Stowarzyszenie Bezpieczny Powiat w Ostrzeszowie podpisali porozumienie o partnerstwie na rzecz realizacji projektu „Ratujemy z MDP” w ramach Rządowego Programu Fundusz Młodzieżowy na lata 2022-2033 sfinansowanego ze środków Narodowego Instytutu Wolności. Dokument podpisali: wiceprezes Stowarzyszenia Bezpieczny Powiat Zofia Witkowska oraz prezes OSP w Kaliszkowicach Kaliskich Łukasz Łopata.

Na mocy porozumienia obie organizacje będą współpracować przy realizacji projektu „Ratujemy z MDP”. Bezpieczny Powiat zobowiązał się między innymi do zakupu kamizelek oraz opasek odblaskowych dla dzieci i młodzieży uczestniczącej w Pikniku Strażackim, jaki odbędzie się 11 czerwca w Kaliszkowicach Kaliskich.  

Oprócz Stowarzyszenia Bezpieczny Powiat partnerami projektu „Ratujemy z MDP” są: władze samorządowe Mikstatu, MGOK w Mikstacie, Komenda Powiatowa PSP w Ostrzeszowie, Szkoła Podstawowa w Kaliszkowicach Kaliskich, 1 Szczep ZHP Ziemi Mikstackiej, Krwiodawstwo Ostrzeszów, Posterunek Policji w Mikstacie, Nadleśnictwo Przedborów, OSP Mikstat, OSP w Kaliszkowicach Ołobockich, OSP w Przedborowie, KGW Klara w Kaliszkowicach Kaliskich, KGW Kaliszkowice Kaliskie, KGW w Kaliszkowicach Ołobockich i Pierwszy Ratownik.

Pokaż więcej

Powiązany artykuł

Back to top button
Skip to content