AktualnościWszystkie

Otrzymaliśmy 2 bony edukacyjne – od startu po dyplom – dla tegorocznych maturzystów!

2 bony edukacyjne wartości 30 tysięcy złotych każdy otrzymał powiat ostrzeszowski dla tegorocznych maturzystów. Czeki finansujące trzy lata studiów na WSHiU Akademii Nauk Stosowanych w Poznaniu przekazała dziś założycielka uczelni Magdalena Górska staroście Dariuszowi Świtoniowi w obecności wicestarosty Lecha Janickiego.  

Jak podkreśla Magdalena Górska, są to pełne stypendia – od startu po dyplom – obejmujące całe 3 lata nauki na studiach stacjonarnych. Stypendyści zapłacą tylko kwotę 22 złotych – za legitymację studencką 🙂

WSHiU Akademia Nauk Stosowanych (wcześniej Wyższa Szkoła Handlu i Usług) to profesjonalna nowoczesna uczelnia z 25-letnim doświadczeniem. Obecnie uczelnia ma dwa wydziały. Na wydziale społeczno-ekonomicznym kształci na kierunkach: zarządzanie, rachunkowość i finanse, ekonomia, logistyka, turystyka i rekreacja, administracja, bezpieczeństwo narodowe, dziennikarstwo i komunikacja społeczna oraz pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna. Natomiast na wydziale nauk o zdrowiu uczelnia kształci na kierunkach: pielęgniarstwo oraz ratownictwo medyczne. Od nowego roku akademickiego akademia uruchamia kolejne kierunki: psychologia, kosmetologia oraz pedagogika specjalna.

W tym roku uczelnia przeznaczyła ponad 2 miliony złotych na wsparcie zdolnej młodzieży, fundując dla wielkopolskich maturzystów 70 stypendiów w wysokości 30 tysięcy złotych każde. Dwa z nich trafiły do naszego powiatu.

Pokaż więcej

Powiązany artykuł

Sprawdź również
Close
Back to top button
Skip to content