WszystkieZapowiedzi wydarzeń

Opowiadanie obrazem – warsztaty fotograficzne w OCK

Ostrzeszowskie Centrum Kultury organizuje cykl spotkań „Warsztat Mistrza” prowadzonych przez profesjonalistów i mistrzów w różnych dziedzinach. Pierwsze spotkanie poprowadzi fotoreporter, fotograf dokumentalny i artysta wizualny Marek Lapis (jego wystawę pt. „Biało-czerwona” można oglądać w galerii OCK W Ramach Piętra. Warsztaty fotograficzne „Opowiadanie obrazem” odbędą się 9 stycznia o godzinie 13:00.
Jak fotografować, aby zadawać zdjęciami pytania? Jak układać wizualne narracje posługując się szeroko rozumianym medium fotografii? Bez względu na to, czy jesteś amatorem czy profesjonalistą, jesteś w drodze swojego rozwoju.
Chcesz się dowiedzieć więcej o fotoreportażu, jego specyfice oraz o jego obecnym stanie w mediach? Warsztaty będą doskonałą okazją, by porozmawiać o swoich zdjęciach i uzyskać wskazówki od uznanego profesjonalisty, jak uniknąć błędów i skąd brać tematy fotoreportaży – zachęca Ostrzeszowskie Centrum Kultury. W programie warsztatów m.in. prezentacja prac wykładowcy oraz omówienie materiałów uczestników.
Osoby zainteresowane proszone są o zgłoszenia drogą elektroniczną: ockmerytoryczny@gmail.com
Tytuł maila: Warsztat Mistrza – fotografia dokumentalna z Markiem Lapisem
Zgłoszenie powinno zawierać imię i nazwisko, krótką informację o sobie oraz numer telefonu.
Organizatorzy proszą o dołączenie kilku zdjęć własnego autorstwa, tworzących jakiś cykl. Materiał fotograficzny będzie stanowił bazę do nauki podczas zajęć.
Zgłoszenia są przyjmowane do 3 stycznia 2022 r. Do zajęć zakwalifikowanych zostanie maksymalnie 12 osób (decyduje kolejność zgłoszeń).

Pokaż więcej

Powiązany artykuł

Back to top button
Skip to content