Obradowała Komisja Rozwoju Gospodarczego, Rolnictwa, Ochrony Środowiska i Promocji Powiatu

Leśnictwo lasów prywatnych oraz ochrona środowiska – to zasadnicze tematy, jakie były tematem obrad Komisji Rozwoju Gospodarczego, Rolnictwa, Ochrony Środowiska i Promocji Powiatu na posiedzeniu, które odbyło się 24 czerwca.
Informację o stanie środowiska i stanie zalesień w powiecie ostrzeszowskim przedstawiła Mirosława Mazurek z Wydziału Budownictwa i Środowiska Starosta Powiatowego, a Damian Lewandowski z tego samego wydziału przedstawił sprawozdanie z realizacji ochrony środowiska przez Wydział Budownictwa i Środowiska Starostwa Powiatowego w zakresie przeciwdziałania zanieczyszczeniom wód w rowach, stawach, rzekach na terenie powiatu.
Istotnym tematem posiedzenia były przyszłoroczne zadania drogowe.
W obradach, oprócz członków komisji, uczestniczył Starosta Ostrzeszowski Lech Janicki oraz radna Krystyna Sikora.