O drogach, transporcie zbiorowym i szczepieniach

20 września na zaproszenie Starosty Ostrzeszowskiego do Starostwa Powiatowego przybyli wójtowie i burmistrzowie powiatu ostrzeszowskiego. W spotkaniu uczestniczyła także posłanka na Sejm RP Katarzyna Sójka.
Tematyka spotkania obejmowała sprawy związane z publicznym transportem zbiorowym, akcją „Szczepimy się” w powiecie ostrzeszowskim oraz podsumowaniem inwestycji drogowych realizowanych w 2021 roku i planami drogowymi na rok 2022.
Na spotkaniu Starosta Ostrzeszowski Lech Janicki wraz z koordynatorką akcji szczepień z ramienia Ostrzeszowskiego Centrum Zdrowia Ireną Jurgą przekazał podziękowania burmistrzowi Maksymilianowi Ptakowi za współpracę i zaangażowanie w utworzenie i prowadzenie Punktu Szczepień Powszechnych w Grabowie nad Prosną.