AktualnościWszystkie

Nowoczesna karetka reanimacyjna dla OCZ od Siepomaga

To jedna z najlepiej wyposażonych karetek specjalistycznych w Polsce! Ale sam ambulans to tylko samochód. Ambulans sam nie uratuje nikomu życia – prawdziwymi bohaterami są ratownicy, jest personel, jest pan doktor Bartosz Strzelecki – podkreślił Patryk Urban – członek Zarządu Fundacji Siepomaga, który wraz z pracownikiem fundacji Jerzym Jurczyńskim przekazał ratownikom ostrzeszowskiego pogotowia nowoczesną karetkę reanimacyjną.

Fundacja Siepomaga, wszyscy ofiarodawcy, osoby nam przychylne, świadome, otwarte, pełne empatii i zrozumienia – to im zawdzięczamy to, za co dzisiaj dziękujemy. (…) Dziękujemy za dar, jakim jest w pełni wyposażona karetka. Dziękujemy za możliwość poprawy komfortu naszej pracy i bezpieczeństwa nas wszystkich, bo każdy w każdym momencie może nas i tego sprzętu potrzebować – mówił dziękując za karetkę szef pogotowia Bartosz Strzelecki.

Fundacji Siepomaga podziękowania za hojny dar przekazali: starosta ostrzeszowski Lech Janicki, prezes Ostrzeszowskiego Centrum Zdrowia Magdalena Puziewicz-Karpiak, poseł Andrzej Grzyb oraz dyrektor biura posłanki Andżeliki Możdżanowskiej Anna Lis, a także radna Rady Powiatu Krystyna Sikora.

Pokaż więcej

Powiązany artykuł

Back to top button
Skip to content