Nowo wyremontowany budynek PCPR zdobył tytuł finalisty

Zaszczytny tytuł FINALISTY dla powiatu ostrzeszowskiego w konkursie „Modernizacja Roku 2018″ &”Budowa XXI w.” odebrał wczoraj ostrzeszowski starosta Lech Janicki za remont siedziby Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie. Uroczystość ogłoszenia wyników i wręczenia nagród w XXIII edycji tego ogólnopolskiego konkursu odbyła się dzisiaj na Zamku Królewskim w Warszawie. Listy gratulacyjne otrzymała także dyrektor PCPR Bożena Powązka oraz wykonawca, właściciel firmy PBJ- Karol Jurga. Tytuł jest potwierdzeniem zasadności inwestycji, najlepszego wykonawstwa i trafionego projektu.
W konkursie udział wzięło 510 realizacji z całego kraju. Jury zwizytowało 85 obiektów zakwalifikowanych do finału.
Uroczystą galę na Zamku Królewskim uświetnił występ Zespołu Pieśni i Tańca Śląsk im. Stanisława Hadyny.

Katalog pokonkursowy znajduje się tutaj: http://www.modernizacjaroku.org.pl/sites/default/files/attachments/2019/romdom_43_print-min.pdf