AktualnościWszystkie

Nominacja do finału ogólnopolskiego konkursu „Modernizacja Roku”

Obiekt Powiatowego Centrum pomocy Rodzinie w Ostrzeszowie, jako najciekawsza w powiecie modernizacja ukończona w 2018 roku, uzyskał prawo udziału w finale Ogólnopolskiego Konkursu „Modernizacja Roku&Budowa XXI w. 2018” i jest już na liście „Polska się modernizuje 2018”.
Prezes Stowarzyszenia Ochrony Narodowego Dziedzictwa Materialnego, komisarz konkursu Roman Pikuła, zaprosił przedstawicieli samorządu powiatowego (jako inwestora) na galę finałową XXXIII Ogólnopolskiego Konkursu „Modernizacja roku&budowa XXI w. 2018”, podczas której zostaną ogłoszone wyniki konkursu.
Ogólnopolski Konkurs „Modernizacja Roku&Budowa XXI w.” to impreza wytyczająca nowe trendy w budownictwie oraz promująca najlepsze modernizacje i nowe budowy w Polsce. W konkursie nagradza się inwestorów, wykonawców i projektantów za konkretną realizację, jako wspólne dzieło wszystkich trzech podmiotów. To wyróżnia konkurs na tle innych wydarzeń adresowanych tylko do jednej grupy odbiorców, np. architektów. Celem konkursu jest wyłonienie i nagrodzenie przedsięwzięć budowlanych: modernizacji oraz budowy nowych obiektów w przestrzeni urbanistycznej ukończonych w danym roku, wyróżniających się szczególnymi walorami funkcjonalnymi, urbanistycznymi, estetycznymi i użytkowymi.

Pokaż więcej

Powiązany artykuł

Back to top button
Skip to content