AktualnościWszystkie

Nabór wniosków do programu Wyrównywanie Różnic Między Regionami III na 2022 rok

Wnioski i wystąpienia samorządów powiatowych dotyczące obszarów B, C, D, F i G programu przyjmowane są w terminie do 31 stycznia 2022 roku.

Wnioski zarządców w wielorodzinnych budynkach mieszkalnych dotyczące obszaru A programu oraz samorządów gminnych i powiatowych oraz organizacji pozarządowych dotyczące obszaru E programu, przyjmowane są w trybie ciągłym.

W przypadku obszarów programu B, C, D i F projektodawca składa wniosek do właściwego samorządu powiatowego, zgodnie z Zasadami dotyczącymi wyboru, dofinansowania i rozliczania projektów dotyczących obszarów B, C, D i F programu.

W przypadku obszaru A i obszaru E programu projektodawca składa wniosek bezpośrednio do właściwego Oddziału PFRON, zgodnie z Zasadami dotyczącymi wyboru, dofinansowania i rozliczania projektów dotyczących obszaru A i obszaru E programu.

Szczegółowe informacje w siedzibie PCPR Ostrzeszów lub na stronach internetowych PFRON link

https://www.pfron.org.pl/aktualnosci/szczegoly-aktualnosci/news/program-wyrownywania-roznic-miedzy-regionami-iii-w-2022-roku/

Kierunki brzegowe na 2021 rok

https://www.pfron.org.pl/fileadmin/Programy_PFRON/Program_wyrownywania_roznic_miedzy_regionami_III/2022/2021-11-30_Kierunki_i_warunki_brzegowe/Kierunki_dzialan_oraz_warunki_brzegowe_obowiazujace_realizatorow_.docx?utm_campaign=pfron&utm_source=df&utm_medium=download

Pokaż więcej

Powiązany artykuł

Sprawdź również
Close
Back to top button
Skip to content