AktualnościWszystkie

Morsy w Zalewie dla WOŚP

Już po raz czwarty Morsy w Zalewie dołączą do finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy – wielkoorkiestrowe morsowanie odbędzie się 29 stycznia o godzinie 12:00 w zalewie Blewąska przy tamie. Do wspólnej kąpieli morsy zapraszają wszystkich sympatyków morsowania, osoby towarzyszące i wspierające, a także wszystkich o gorących sercach, by dla równowagi zażyli zimowej kąpieli. Morsowaniu będą  towarzyszyły dodatkowe atrakcje (sztab WOŚP w Kobylej Górze zaprasza na bieg wokół zalewu, akcję pobierania krwi, występy artystyczne, koncerty, loterie, koło fortuny, licytacje,  Światełko do Nieba).

Ponadto, jak co roku morsy zachęcają do udziału w licytacji czapki https://allegro.pl/oferta/czapka-dla-morsa-13118122232?fbclid=IwAR0ro0I69pkwEVR14ltyMKzyCgoy10byd3hihEZs5JMyG1PNXhwK3l9o-FA

Jak podkreśla Grzegorz Cieliczka z Morsów w Zalewie, to czapeczka niezwykła!: Może być noszona przez każdego i  w każdym wieku. Sprawdza się zarówno na damskiej jak i męskiej głowie. Uwaga, czapeczka może uzależniać, ponieważ po jej założeniu czuje się nieodpartą chęć zanurzenia się w zimnej wodzie. Każdy, kto odważy się ją założyć stanie się innym człowiekiem. Im częściej się ją zakłada, tym większa odwaga, siła i moc w noszącym ją człowieku. Czapeczka jest wyjątkowa, niepowtarzalna i nie do dostania gdzieś indziej. Nie zwlekaj z decyzją, to już ostatnia sztuka!

Pokaż więcej

Powiązany artykuł

Back to top button
Skip to content