AktualnościWszystkie

Moje Stypendium

Zachęcamy do korzystania z bazy informacyjnej portalu www.mojestypendium.pl . Na portalu znajdują się aktualne oferty stypendiów, konkursów i staży, po które może sięgnąć każdy, kto myśli o swoim rozwoju. Portal jest także miejscem publikacji rzetelnych artykułów o tematyce stypendialnej oraz edukacyjnej i, co najważniejsze, korzystanie z portalu jest bezpłatne i dostępne dla każdego.
W Polsce i na świecie działa wiele organizacji tworzących różnorodne programy stypendialne: od organizacji pozarządowych oferujących wsparcie dla ambitnych maturzystów z małych miejscowości, poprzez samorządowe programy dla artystów, po uniwersyteckie stypendia dla zagranicznych studentów. Pomagają więc w skali mikro i makro, otaczając opieką pojedyncze osoby lub całe społeczności. Bezpłatna, dostępna dla wszystkich baza stypendiów (zarówno krajowych, jak i zagranicznych), konkursów oraz staży na portalu MojeStypendium.pl pomaga znaleźć oferty odpowiadające zainteresowaniom i sytuacji życiowej danej osoby.
Więcej informacji w notatce Fundacji Dobra Sieć, która we współpracy z Amerykańską Fundacją Wolności prowadzi portal MojeStypendium:

Pokaż więcej

Powiązany artykuł

Sprawdź również
Close
Back to top button
Skip to content