„Moje miejsce, mój czas – Ostrzeszów 2024” – konkurs fotograficzny

Regionalny Ośrodek Dokumentacji Wieża 1916 zaprasza do udziału w VI Regionalnym Konkursie Fotograficznym dla Młodzieży „Moje miejsce, mój czas”.

Konkurs „Moje miejsce, mój czas — Ostrzeszów 2024” jest adresowany do uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych; zdjęcia powinny dotyczyć tematycznie regionu południowej Wielkopolski. Zgłoszenia udziału w konkursie należy dokonać poprzez formularz google dostępny na stronach: www.ock-ostrzeszow.pl  oraz www.facebook.com/ockfb do 30 kwietnia.

Link do formularza: https://forms.gle/shKNBhvaF6pA9iZBA

Prace nadesłane na konkurs zostaną nagrodzone w trzech kategoriach:
• uczniowie szkół podstawowych
• uczniowie szkół ponadpodstawowych
• kategoria wspólna dla wszystkich szkół — interpretacje graficzne fotografii

W każdej kategorii przewiduje się trzy atrakcyjne nagrody pieniężne (pula wszystkich nagród wynosi 3 000 zł) oraz trzy wyróżnienia, ponadto prace laureatów zostaną wydrukowane i będą eksponowane w Galerii w Ramach Piętra Ostrzeszowskiego Centrum Kultury. Wszystkie prace zakwalifikowane do konkursu zostaną pokazane w projekcji multimedialnej podczas trwania wystawy, a prace nagrodzone również w towarzyszących konkursowi publikacjach i mediach społecznościowych.

Szczegóły – w regulaminie: