AktualnościWszystkie

Modernizacja infrastruktury społecznej

Został ogłoszony przetarg na kompleksową modernizację infrastruktury społecznej w powiecie ostrzeszowskim. Projekt dotyczy Domów Pomocy Społecznej oraz  Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Ostrzeszowie:

– DPS Kobyla Góra – w zakresie modernizacji szybu windowego, wymiany urządzenia dźwigowego, modernizacji kotłowni gazowej, wymiany kotła gazowego, remontu wybranych łazienek i sanitariatów, modernizacji instalacji wodociągowej,

– DPS Marszałki – w zakresie modernizacji i wymiany pokrycia dachowego wraz z przebudową kominów, wymiany stolarki okiennej wraz z parapetami, wymiany orynnowania i instalacji odgromowej.

– DPS Kochłowy – w zakresie modernizacji oczyszczalni ścieków bytowych, modernizacji kotła olejowego z zasobnikami na wodę i uruchomienia nowej kotłowni, modernizacji windy, modernizacji łazienek i sanitariatów, modernizacji budynku terapeutyczno-mieszkalnego do wymogów przeciwpożarowych,   

– Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Ostrzeszowie – w zakresie dostosowania do aktualnych przepisów oraz ekspertyzy technicznej z zakresu bezpieczeństwa pożarowego. Zakres prac obejmuje m.in. modernizację korytarzy z wymianą oświetlenia, czujnikami dymu, przyciskami oddymiania, wymianę 2 par drzwi wejściowych, wykonanie wejścia ewakuacyjnego z zabudową nowego korytarza w segmencie B, modernizację 2 klatek schodowych z montażem klapy oddymiającej, wymianę drzwi w pomieszczeniach holu oraz przebudowę dwóch pracowni klasowych.

Szczegóły – na platformie zakupowej w BIP: https://platformazakupowa.pl/pn/powiatostrzeszowski/proceedings

Pokaż więcej

Powiązany artykuł

Sprawdź również
Close
Back to top button
Skip to content